Insperia

Loading...

Stratégia linkbuildingu & Zlepšenie pozícií

Má budovanie spätných odkazov skutočne význam? Sú spätné odkazy dôležité pre Váš web? Alebo sa už linkbuildingu venujete a potrebujete poradiť, či sú Vaše aktuálne aktivity skutočne prospešné?

Stratégia linkbuildingu je nevyhnutná pre SEO optimalizáciu. Poznáme v zásade dva druhy spätných odkazov – kvalitné a nekvalitné.

mám záujem

Nechajte si otestovať Váš web

Návštevnosť stránky Epox.sk za 6 mesiacov o 1294%

Nechajte si zvýšiť návštevnosť aj Vy!


Čo znamená stratégia linkbuildingu?

Stratégia pre linkbuilding znamená, že zanalyzujeme celý Váš odkazový profil. Zameriame sa nielen na Vás, ale aj na Vašu konkurenciu. Nájdeme potrebný potenciál na zlepšenie a priestor pre rozširovanie odkazového portfólia Vášho webu. Našim cieľom Vám bude ukázať pokročilé spôsoby linkbuildingu a možnosti získavania spätných odkazov. Každý web je však špecifický, aj preto tieto špecifiká zohľadňujeme.

Ako vyzerá obsah stratégie

Úvod dokumentu

V úvode zanalyzujeme váš súčasný odkazový profil, posúdime ho z hľadiska kvantity i kvality. Zameriame sa na faktory, akými sú relevancia odkazov, texty spätných odkazov, cieľové stránky, ich umiestnenie na stránkach, rôznorodosť odkazového portfólia a jeho vývoj v čase.

Druhá časť

V druhej časti sa zameriame na situáciu na trhu vo vašom odvetví. Posúdime odkazové portfóliá webov, ktoré vy sami považujete za najväčších konkurentov, alebo sa ako konkurenti javia na základe výsledkov vyhľadávania najdôležitejších fráz a kľúčových slov. Urobíte si tak obraz o postavení klienta a situácii na trhu. Odhalíme špecifiká vášho odvetvia a možné riziká, s ktorými sa môžete stretnúť.

Posledná časť

Na základe týchto poznatkov získate odporúčanie, do akej miery a v akej intenzite a forme sa linkbuildingu venovať. Navrhneme súhrn jednorazových i dlhodobých aktivít a ukážeme vám zaujímavé príklady z praxe, ktoré pomôžu vaše odkazové portfólio efektívne rozvíjať.

Referencie

Čo o nás povedali naši spokojní klienti?

  • Martin Kubica

    Nakoľko niesom zbehlý IT-čkar a odborné názvy mi moc nehovoria, pán Suchý mi ochotne povystvetľoval , čo je pre nás zaujímavé, akú stratégiu marketingu zvoliť a akým smerom sa uberať. U tejto firmy by som chcel vyzdvihnúť promtnosť - žiadne odkladanie termínov , rýchle riešenie, profiesionalitu, výbornú komunikáciu a ochotu vysvetliť. Teším sa na dalšiu spoluprácu.


Napíšte nám