Insperia

Loading...

SEO optimalizácia & Zvýšenie návštevnosti

Ponúkame Vám všestranné služby ohľadom optimalizácie Vášho webu pre vyhľadávače. Do SEO optimalizácie zahŕňame tak jednorazové aktivity, ako je napríklad vypracovanie analýzy kľúčových slov či zhodnotenie kvality obsahu na Vašom webe, ale aj dlhodobé aktivity ako linkbuilding.

Prioritne sa venujeme dlhodobej správe webu klienta, pričom sa neustále snažíme o rast jeho pozícií v organickom vyhľadávaní a kontinuálnom zvyšovaní návštevnosti.

mám záujem

Nechajte si otestovať Váš web


Návštevnosť stránky Epox.sk sme zvýšili za 6 mesiacov o 1294%

Nechajte si zvýšiť návštevnosť aj Vy!

Postup SEO optimalizácie

Analýza súčasného stavu

Súčasný stav posudzujeme podľa viacerých faktorov. Sú to predovšetkým faktory ohľadom onpage Vášho webu – aktuálny stav meta tagov, obsahu, vnútorného prelinkovania či využívanie podnadpisov. V analýze sa dozviete všetko podstatné, čo nie je na Vašom webe v súlade s Google odporúčaniami.

Návrhy a odporúčania pre web stránku

Vypracovanie onpage dokumentu – Onpage dokument navrhuje priamo odporúčania, ako vyriešiť nepriaznivý stav Vášho webu z pohľadu SEO. Je určený primárne pre programátora a nachádzajú sa tu všetky faktory na zmenu, ktoré je nutné implementovať.

Zapracovanie odporúčaní

V tomto bode prichádza k zapracovaniu a realizovaniu našich odporúčaní a návrhov, ktoré ste dostali v SEO onpage dokumente. Zapracovanie by nemalo byť príliš zdĺhavé, aby sme tak nenarušili priebeh SEO optimalizácie

Spustenie linkbuildingu

Akonáhle je web pripravený z pohľadu onpage, môže sa začať s linkbuildingom. Budovanie spätných odkazov musí byť pravidelné a kontinuálne. Spätné odkazy majú zmysel len v tom prípade, že web je na ne pripravený, a to z pohľadu onpage faktorov.

Budovanie článkov v blogu

Budovanie blogu je nevyhnutné pre to, aby sme neustále udržiavali pozornosť Google. Znamená to teda, že každým novým článkom príde crawler opätovne na Váš web, aby mohol článok zaindexovať a týmto spôsobom si zvykne chodiť na web, čím Vás automaticky lepšie indexuje a všetky zmeny majú takmer okamžitý vplyv.

Čo povedali klienti

Čo o nás povedali naši spokojní klienti?

  • Martin Kubica

    Nakoľko niesom zbehlý IT-čkar a odborné názvy mi moc nehovoria, pán Suchý mi ochotne povystvetľoval , čo je pre nás zaujímavé, akú stratégiu marketingu zvoliť a akým smerom sa uberať. U tejto firmy by som chcel vyzdvihnúť promtnosť - žiadne odkladanie termínov , rýchle riešenie, profiesionalitu, výbornú komunikáciu a ochotu vysvetliť. Teším sa na dalšiu spoluprácu.


Napíšte nám